cannae

cannae
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 02 May 2020
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 5% Joker (2019) - Rated 02 May 2020
100 95% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 02 May 2020
75 55% Network (1976) - Rated 02 May 2020
90 85% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 02 May 2020
75 55% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 02 May 2020
65 15% Source Code (2011) - Rated 02 May 2020
70 30% North by Northwest (1959) - Rated 02 May 2020
80 75% Pulp Fiction (1994) - Rated 02 May 2020
75 55% Manhattan (1979) - Rated 02 May 2020
70 30% Lost in Translation (2003) - Rated 02 May 2020