canpekin

canpekin
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 26% Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Rated 01 Sep 2015
70 58% 28 Days Later (2002) - Rated 01 Sep 2015
65 43% Cast Away (2000) - Rated 01 Sep 2015
55 26% Looper (2012) - Rated 01 Sep 2015
45 19% Hellboy (2004) - Rated 01 Sep 2015
55 26% Closer (2004) - Rated 01 Sep 2015
45 19% The Punisher (2004) - Rated 01 Sep 2015
55 26% The Recruit (2003) - Rated 01 Sep 2015
85 93% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 01 Sep 2015
65 43% Match Point (2005) - Rated 01 Sep 2015