cansusaka

cansusaka
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 36% Before Sunrise (1995) - Rated 17 Jan 2016
90 69% Before Sunset (2004) - Rated 17 Jan 2016
90 69% Before Midnight (2013) - Rated 17 Jan 2016
90 69% Amores Perros (2000) - Rated 17 Jan 2016
90 69% 21 Grams (2003) - Rated 17 Jan 2016
90 69% Biutiful (2010) - Rated 17 Jan 2016
87 50% Birdman (2014) - Rated 17 Jan 2016
80 16% The Imitation Game (2014) - Rated 17 Jan 2016
75 7% Korkuyorum Anne (2004) - Rated 17 Jan 2016
85 36% Hayat var (2008) - Rated 17 Jan 2016