canuto

canuto
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2011
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 38% Garden State (2004) - Rated 13 Aug 2011
99 93% Closer (2004) - Rated 13 Aug 2011
60 33% Hannah and Her Sisters (1986) - Rated 13 Aug 2011
70 38% Match Point (2005) - Rated 13 Aug 2011
40 26% Scoop (2006) - Rated 13 Aug 2011
60 33% Whatever Works (2009) - Rated 13 Aug 2011
30 23% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 13 Aug 2011
2% Eat Pray Love (2010) - Rated 13 Aug 2011
90 73% Hair (1979) - Rated 13 Aug 2011
60 33% Goya's Ghosts (2006) - Rated 13 Aug 2011