capncrooked

capncrooked
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 31% Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 14 Apr 2013
90 51% The Goonies (1985) - Rated 14 Apr 2013
90 51% Paul (2011) - Rated 14 Apr 2013
20 0% 2012 (2009) - Rated 14 Apr 2013
90 51% Ted (2012) - Rated 14 Apr 2013
95 77% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 14 Apr 2013
80 9% Serenity (2005) - Rated 14 Apr 2013
85 23% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 22 Aug 2009
89 39% Scrooged (1988) - Rated 22 Aug 2009
90 51% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 22 Aug 2009