We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
capogliere

Film Freak - 647 Film Ratings

Member Since: May 7, 2021

Age: 16

Bio: Say it louder!
more Recent Ratings
60 43% Searching for Bobby Fischer (1993) - Jul 17, 2021
"Yarı profesyonel şekilde ilgilendiğim satranç hakkında kısıtlı olan tüm içeriği tüketmeye çalışıyorum ve bu içeriklerden en önde gelenlerden biri bu film. Ben de satranç içerikleri arasındaki ününü göze alarak 'satranç' içeriğinin yoğun planda olduğu bir film izlemek istemiştim lakin bu film gereksiz bir psikolojiyi anlatmaya çalışıyor ve doğru düzgün tahtayı bile göremiyoruz. Olmadı, adında Bobby Fischer geçen bir filme yakışmadı. "
65 58% Big Trouble in Little China (1986) - Jun 17, 2021
"Carpenter nasıl bir adamsın sen be? Yılına göre müthiş bir prodüksiyon ve efekt kalitesine sahip. Küçükken televizyonda izlesem benim için çok özel bir film olurdu büyük ihtimalle. Bu haline bakarsak ise keyifle izlenebilecek çerezlik bir film olmuş. "
35 9% Jigsaw (2017) - Jun 17, 2021
"Önceki iki filme kıyasla senaryo aşırı kötüydü bu sefer. Finalde bir twist yapmışlar WTF oldum. Ama şaşkınlığım beni etkilemesine değil saçmalığınaydı. Her şeye rağmen seriyi sevmeme sebep olan işkence sahneleri nasıldı derseniz, önceki iki filme kıyasla ondan da neredeyse hiç keyif alamadım maalesef. "
65 58% Hell or High Water (2016) - Jun 16, 2021
"Karakterler daha iyi yazılsa benim için başyapıt seviyesinde bir film olurdu ama bu haliyle özellikle iki kardeş ve iki polis arasında duygusal bir bağ kuramadım maalesef. "
90 97% The Silence of the Lambs (1991) - Jun 15, 2021
"Birkaç noktanın abartılı gelmesi ve bazı diyalogların yapay hissettirmesi yüzünden kırdım puanı. Senaryosu aynı isimli kitaptan uyarlama zaten ama gerçekten çok iyi merak duygusunu film boyunca korudum. Yönetmenlik harika ya. Yüzü kadraja alarak yapılan çekimler ve geçișlere bayıldım. Psikolojik bir kısım da taşıyor film diyaloglarıyla. Final olarak oyunculuklar mükemmel. Özellikle Ted Levine'in hakkının yendiğini düşünüyorum. Kusursuz bir performans. "
65 58% The Entire History of You (2011) - Jun 15, 2021
70 71% Fifteen Million Merits (2011) - Jun 15, 2021
75 83% The National Anthem (2011) - Jun 15, 2021
70 71% The Final Problem (2017) - Jun 15, 2021
60 43% The Lying Detective (2017) - Jun 15, 2021