Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
capsRage

Flick Fan - 68 Film Ratings

Member Since: Jun 3, 2017

Location: Germany

more Recent Ratings
Check out capsRage's...
90 77% Birdman (2014) - Jun 03, 2017
86 57% District 9 (2009) - Jun 03, 2017
88 66% Shutter Island (2010) - Jun 03, 2017
88 66% Full Metal Jacket (1987) - Jun 03, 2017
84 48% The Machinist (2004) - Jun 03, 2017
89 71% Ghost in the Shell (1995) - Jun 03, 2017
95 97% Jaws (1975) - Jun 03, 2017
90 77% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jun 03, 2017
70 11% Independence Day (1996) - Jun 03, 2017
81 37% Zombieland (2009) - Jun 03, 2017