Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
capsiz

Flick Fan - 66 Film Ratings

Member Since: May 30, 2020

Location: Netherlands

more Recent Ratings
75 56% Contratiempo (2016) - May 30, 2020
60 10% Stranger Things (2016) - May 30, 2020
70 36% The Mist (2017) - May 30, 2020
70 36% Searching (2018) - May 30, 2020
75 56% Black Mirror: Men Against Fire (2016) - May 30, 2020
75 56% Black Mirror: USS Callister (2017) - May 30, 2020
85 87% Black Mirror: Hang the DJ (2017) - May 30, 2020
70 36% Westworld (2016) - May 30, 2020
80 74% Black Mirror: Smithereens (2019) - May 30, 2020
85 87% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - May 30, 2020