CaptainBeck

Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: Aug 6, 2021
Location: Wilmington, North Carolina (NC), USA
Recent Ratings
Check out CaptainBeck's...
89 81% | Lake Michigan Monster (2018) - Sep 11, 2021 |
69 28% | Ugetsu (1953) - Aug 07, 2021 |
87 59% | Night Is Short, Walk on Girl (2017) - Aug 06, 2021 |
1 9% | Tokyo Story (1953) - Aug 06, 2021 |
1 9% | Seven Samurai (1954) - Aug 06, 2021 |
1 9% | Harakiri (1962) - Aug 06, 2021 |
94 90% | Memories (1995) - Aug 06, 2021 |
88 71% | Mind Game (2004) - Aug 06, 2021 |
87 59% | Make Happy (2016) - Aug 06, 2021 |
79 40% | The Happiness of the Katakuris (2001) - Aug 06, 2021 |