captainchaos

captainchaos
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 29 Jun 2014
85 58% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 29 Jun 2014
40 6% Mr. Holland's Opus (1995) - Rated 24 Apr 2014
83 48% The Holiday (2006) - Rated 24 Apr 2014
75 28% WALL·E (2008) - Rated 24 Apr 2014
90 84% The Truman Show (1998) - Rated 24 Apr 2014
88 71% Gulliver's Travels (2010) - Rated 24 Apr 2014
56 11% Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Rated 24 Apr 2014
85 58% Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Rated 24 Apr 2014
89 74% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 24 Apr 2014