We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

CaptainHowdy

captainhowdy width="104" height="110"

Movie Buff - 165 Film Ratings

Member Since: Jul 15, 2020

Location: UK

more Recent Ratings

Check out CaptainHowdy's...

50 21% Nosferatu (1922) - Jul 15, 2020
80 70% Misery (1990) - Jul 15, 2020
100 97% Alien (1979) - Jul 15, 2020
85 81% Jaws (1975) - Jul 15, 2020
70 53% Night of the Demon (1957) - Jul 15, 2020
65 43% The Endless (2017) - Jul 15, 2020
20 7% It Chapter Two (2019) - Jul 15, 2020
85 81% Martyrs (2008) - Jul 15, 2020
85 81% Ready or Not (2019) - Jul 15, 2020
60 31% Inside (2007) - Jul 15, 2020