CaptnCarrot
Recent Ratings
Check out CaptnCarrot's...
100 97% | Tokyo Story (1953) - Rated 16 Aug 2013 |
95 92% | The Seventh Seal (1957) - Rated 16 Aug 2013 |
90 81% | Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Aug 2013 |
85 60% | Atonement (2007) - Rated 16 Aug 2013 |
60 8% | Avatar (2009) - Rated 16 Aug 2013 |
92 89% | Lawrence of Arabia (1962) - Rated 16 Aug 2013 |
100 97% | 8½ (1963) - Rated 16 Aug 2013 |
85 60% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 16 Aug 2013 |
85 60% | Pulp Fiction (1994) - Rated 16 Aug 2013 |
80 34% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 16 Aug 2013 |