CaptRon

captron
Movie Buff - 261 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 99% The Passion of the Christ (2004) - Rated 21 Jun 2019
93 86% Justified (2010) - Rated 03 Jun 2019
91 66% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 03 Jun 2019
94 93% They Shall Not Grow Old (2018) - Rated 03 Jun 2019
91 66% Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 03 Jun 2019
91 66% Rango (2011) - Rated 03 Jun 2019
92 77% First Blood (1982) - Rated 03 Jun 2019
92 77% National Treasure (2004) - Rated 03 Jun 2019
92 77% Jaws (1975) - Rated 03 Jun 2019
91 66% Being There (1979) - Rated 03 Jun 2019