caratdogg
Bio: Personal pocket tiger with many movies twatched!
Recent Ratings
Check out caratdogg's...
80 24% | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Rated 12 Jan 2018 |
89 41% | Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 12 Jan 2018 |
99 83% | Scarface (1983) - Rated 12 Jan 2018 |
77 20% | My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 12 Jan 2018 |
100 94% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Rated 12 Jan 2018 |
55 1% | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Rated 12 Jan 2018 |
70 12% | The Road Warrior (1981) - Rated 12 Jan 2018 |
80 24% | The Dark Crystal (1982) - Rated 12 Jan 2018 |
85 31% | Jackie Brown (1997) - Rated 12 Jan 2018 |
70 12% | Scary Movie (2000) - Rated 12 Jan 2018 |