cardioids

cardioids
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 8% The Cleansing Hour (2019) - Rated 14 Oct 2021
45 13% Possession (1981) - Rated 14 Oct 2021
75 51% A Quiet Place Part II (2021) - Rated 02 Oct 2021
70 41% A Quiet Place (2018) - Rated 02 Oct 2021
85 81% Romeo + Juliet (1996) - Rated 26 Sep 2021
45 13% The Eiger Sanction (1975) - Rated 06 Sep 2021
60 27% Sicario (2015) - Rated 04 Sep 2021
60 27% Girl in the Basement (2021) - Rated 02 Sep 2021
70 41% Game Night (2018) - Rated 30 Aug 2021
80 65% 21 Jump Street (2012) - Rated 26 Aug 2021