carinef

carinef
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2018
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35% Carrie (1976) - Rated 11 Mar 2018
53% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 11 Mar 2018
10 85% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 11 Mar 2018
10 85% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 11 Mar 2018
67% Porco Rosso (1992) - Rated 11 Mar 2018
3% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 11 Mar 2018
10 85% Princess Mononoke (1997) - Rated 11 Mar 2018
10 85% Amadeus (1984) - Rated 11 Mar 2018
35% (500) Days of Summer (2009) - Rated 11 Mar 2018
14% Shallow Hal (2001) - Rated 11 Mar 2018