carl22

carl22
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2022

more Recent Ratings

83 65% The Goonies (1985) - Rated 10 Apr 2022
68 7% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Apr 2022
80 53% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 10 Apr 2022
86 77% The Blues Brothers (1980) - Rated 10 Apr 2022
76 38% Singin' in the Rain (1952) - Rated 10 Apr 2022
82 60% Rope (1948) - Rated 10 Apr 2022
78 45% Reservoir Dogs (1992) - Rated 10 Apr 2022
84 70% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 10 Apr 2022
80 53% The Princess Bride (1987) - Rated 10 Apr 2022
82 60% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 10 Apr 2022