carlota

carlota
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2012
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 94% Mulholland Drive (2001) - Rated 11 Dec 2013
90 96% House of Tolerance (2011) - Rated 05 Jul 2012
73 66% The Squid and the Whale (2005) - Rated 09 May 2012
68 43% The Avengers (2012) - Rated 07 May 2012
74 67% Vincere (2009) - Rated 07 May 2012
63 27% Pride and Prejudice (1995) - Rated 06 May 2012
69 46% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 26 Apr 2012
73 66% Elite Squad (2007) - Rated 26 Apr 2012
80 86% Bad Education (2004) - Rated 26 Apr 2012
65 33% The Kids Are All Right (2010) - Rated 26 Apr 2012