caro_h

caroh
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 21 Sep 2008
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Hotel Rwanda (2004) - Rated 22 Sep 2008
2% 300 (2007) - Rated 22 Sep 2008
75 63% Spaceballs (1987) - Rated 22 Sep 2008
20 13% Starship Troopers (1997) - Rated 22 Sep 2008
85 78% American History X (1998) - Rated 22 Sep 2008
70 50% Chasing Amy (1997) - Rated 22 Sep 2008
60 39% V for Vendetta (2006) - Rated 22 Sep 2008
90 91% In My Country (2004) - Rated 22 Sep 2008
70 50% Cruel Intentions (1999) - Rated 22 Sep 2008
50 30% Armageddon (1998) - Rated 22 Sep 2008