carolabb

carolabb
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% After Earth (2013) - Rated 15 Jun 2016
85 68% From Hell (2001) - Rated 15 Jun 2016
70 24% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 15 Jun 2016
85 68% Shrek (2001) - Rated 15 Jun 2016
90 81% The Pianist (2002) - Rated 15 Jun 2016
75 35% Max Payne (2008) - Rated 15 Jun 2016
80 53% 300 (2007) - Rated 15 Jun 2016
75 35% WALL·E (2008) - Rated 15 Jun 2016
85 68% Taken (2008) - Rated 15 Jun 2016
98 98% Martyrs (2008) - Rated 15 Jun 2016