carr97

Recent Ratings
Check out carr97's...
90 68% | Amadeus (1984) - Jun 28, 2021 |
90 68% | Reservoir Dogs (1992) - Jun 28, 2021 |
100 88% | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Jun 28, 2021 |
100 88% | The Father (2021) - Jun 28, 2021 |
100 88% | Hereditary (2018) - Jun 28, 2021 |
100 88% | Superbad (2007) - Jun 28, 2021 |
100 88% | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jun 28, 2021 |
100 88% | Spider-Man (2002) - Jun 28, 2021 |
100 88% | The Truman Show (1998) - Jun 28, 2021 |
100 88% | 12 Angry Men (1957) - Jun 28, 2021 |