carria

carria
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2014
Location: St. Paul, Minnesota, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 56% Tale of Tales (1979) - Rated 15 Apr 2014
69 46% L'Homme qui plantait des arbres (1987) - Rated 15 Apr 2014
74 65% The Wind That Shakes the Barley (2006) - Rated 11 Apr 2014
83 97% The Silence (1963) - Rated 11 Apr 2014
81 93% The Seventh Seal (1957) - Rated 11 Apr 2014
76 78% The Saragossa Manuscript (1965) - Rated 11 Apr 2014
75 73% Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (1990) - Rated 11 Apr 2014
81 93% Ran (1985) - Rated 11 Apr 2014
82 96% My Night at Maud's (1969) - Rated 11 Apr 2014
80 87% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 11 Apr 2014