Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
carteramos2

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out carteramos2's...
100 % L'avventura (1960) - Nov 15, 2018
100 % The Passenger (1975) - Nov 15, 2018
100 % Abraham Lincoln (1930) - Nov 15, 2018
100 % Rebecca (1940) - Nov 15, 2018
100 % Strike (1925) - Nov 15, 2018
100 % Rear Window (1954) - Nov 15, 2018
100 % Vertigo (1958) - Nov 15, 2018
100 % Phantom of the Paradise (1974) - Nov 15, 2018
100 % Touch of Evil (1958) - Nov 15, 2018
100 % The Third Man (1949) - Nov 15, 2018