carteramos3

carteramos3
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2018
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 On the Waterfront (1954) - Rated 23 Nov 2018
80 Saboteur (1942) - Rated 22 Nov 2018
80 Ms .45 (1981) - Rated 22 Nov 2018
100 Blade Runner (1982) - Rated 22 Nov 2018
0 Ant-Man (2015) - Rated 22 Nov 2018
100 Breathless (1960) - Rated 22 Nov 2018
100 Psycho (1960) - Rated 22 Nov 2018
100 After Hours (1985) - Rated 22 Nov 2018
100 The King of Comedy (1982) - Rated 22 Nov 2018
100 Mean Streets (1973) - Rated 22 Nov 2018