cascadian

cascadian
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 63% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 26 Sep 2013
96 63% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 26 Sep 2013
86 11% Die Hard (1988) - Rated 26 Sep 2013
99 89% Amélie (2001) - Rated 26 Sep 2013
95 50% Reservoir Dogs (1992) - Rated 26 Sep 2013
99 89% The Matrix (1999) - Rated 26 Sep 2013
96 63% There Will Be Blood (2007) - Rated 26 Sep 2013
96 63% Doctor Zhivago (1965) - Rated 26 Sep 2013
93 33% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 26 Sep 2013
1% Annie (1999) - Rated 26 Sep 2013