casnue

casnue
Movie Buff - 311 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 30% The Purge: Election Year (2016) - Rated 27 Apr 2017
70 45% The Girl Who Played with Fire (2010) - Rated 27 Apr 2017
74 59% P.S. I Love You (2007) - Rated 27 Apr 2017
30 0% Maskeli Besler: Kibris (2008) - Rated 27 Apr 2017
60 13% Silent Hill (2006) - Rated 27 Apr 2017
73 57% Mean Girls (2004) - Rated 27 Apr 2017
65 25% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 27 Apr 2017
55 7% Autumn in New York (2000) - Rated 27 Apr 2017
73 57% Divergent (2014) - Rated 27 Apr 2017
70 45% Chicago (2002) - Rated 27 Apr 2017