Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cassidy

Movie Buff - 124 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2017

more Recent Ratings
61% The Messenger (2015) - Jul 14, 2020
79% Supernatural (2005) - May 19, 2020
41% Code 8 (2019) - May 19, 2020
92% Knives Out (2019) - Feb 16, 2020
61% Black Panther (2018) - Feb 16, 2020
41% The Avengers (2012) - Feb 16, 2020
61% UNO: The Movie (2016) - Feb 16, 2020
79% No Country for Old Men (2007) - Feb 16, 2020
61% White Collar (2009) - Feb 16, 2020
41% Polar (2019) - Feb 16, 2020