casswish

casswish
Movie Buff - 272 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A Netflix addict that loves to find lesser-known gems.

more Recent Ratings

86 81% Sleepy Hollow (1999) - Rated 01 Nov 2015
86 81% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 01 Nov 2015
82 71% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 Nov 2015
83 74% Signs (2002) - Rated 01 Nov 2015
76 40% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 01 Nov 2015
84 76% Mansfield Park (1999) - Rated 29 Oct 2015
89 88% Arranged (2007) - Rated 28 Oct 2015
73 27% The NeverEnding Story (1984) - Rated 27 Oct 2015
84 76% Goodbye World (2013) - Rated 26 Oct 2015
22 0% 2012: Ice Age (2011) - Rated 26 Oct 2015