catborise

catborise
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2011
Location: ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 53% The Girl Next Door (2004) - Rated 11 Dec 2011
89 53% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 11 Dec 2011
86 21% Monster (2003) - Rated 11 Dec 2011
87 28% Sherlock Holmes (2009) - Rated 11 Dec 2011
91 77% The Social Network (2010) - Rated 11 Dec 2011
89 53% Into the Wild (2007) - Rated 11 Dec 2011
95 94% Braveheart (1995) - Rated 11 Dec 2011
91 77% Alexander (2004) - Rated 11 Dec 2011
92 83% King Arthur (2004) - Rated 11 Dec 2011
89 53% Sin City (2005) - Rated 11 Dec 2011