catmarine

catmarine
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 81% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 19 Oct 2017
80 40% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 19 Oct 2017
75 30% Avatar (2009) - Rated 19 Oct 2017
75 30% Death to Smoochy (2002) - Rated 19 Oct 2017
92 81% True Detective (2014) - Rated 19 Oct 2017
75 30% The Wedding Singer (1998) - Rated 19 Oct 2017
88 61% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 19 Oct 2017
85 50% The Mothman Prophecies (2002) - Rated 19 Oct 2017
95 91% Midnight Cowboy (1969) - Rated 19 Oct 2017
93 86% Matilda (1996) - Rated 19 Oct 2017