cav

cav
Movie Buff - 150 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 94% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 27 Nov 2017
21 13% Star Trek Beyond (2016) - Rated 27 Nov 2017
15 6% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Rated 25 Nov 2017
45 41% Mars Attacks! (1996) - Rated 25 Nov 2017
68 72% Star Trek: Generations (1994) - Rated 25 Nov 2017
10 1% Starship Troopers (1997) - Rated 25 Nov 2017
53 54% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 25 Nov 2017
45 41% Underworld (2003) - Rated 25 Nov 2017
20 11% Van Helsing (2004) - Rated 25 Nov 2017
40 35% Alien (1979) - Rated 25 Nov 2017