cavocinis

cavocinis
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2015
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Listen to Me Marlon (2015) - Rated 26 Dec 2015
98 86% Up (2009) - Rated 26 Dec 2015
55 8% The Big Lebowski (1998) - Rated 26 Dec 2015
87 41% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 26 Dec 2015
78 27% Strangers on a Train (1951) - Rated 26 Dec 2015
97 72% Intouchables (2011) - Rated 26 Dec 2015
97 72% The Departed (2006) - Rated 26 Dec 2015
88 47% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 26 Dec 2015
95 61% Some Like It Hot (1959) - Rated 26 Dec 2015
78 27% Keeping Mum (2005) - Rated 26 Dec 2015