cazciz

cazciz
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 75% Bliss (2007) - Rated 14 Jul 2010
80 39% O... Çocuklari (2008) - Rated 14 Jul 2010
90 75% Nefes (2009) - Rated 14 Jul 2010
100 98% Pardon (2005) - Rated 14 Jul 2010
80 39% Beynelmilel (2006) - Rated 14 Jul 2010
90 75% Kader (2006) - Rated 14 Jul 2010
90 75% Masumiyet (1997) - Rated 14 Jul 2010
85 58% Mustafa Hakkinda Her Sey (2004) - Rated 14 Jul 2010
85 58% Barda (2007) - Rated 14 Jul 2010
85 58% Gemide (1998) - Rated 14 Jul 2010