cbarnett1987

cbarnett1987
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 67% Captain America: Civil War (2016) - Rated 27 Jul 2016
85 67% Jurassic World (2015) - Rated 27 Jul 2016
85 67% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 27 Jul 2016
93 87% Jurassic Park (1993) - Rated 27 Jul 2016
95 91% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Jul 2016
90 83% The Departed (2006) - Rated 27 Jul 2016
93 87% Goodfellas (1990) - Rated 27 Jul 2016
95 91% The Godfather (1972) - Rated 27 Jul 2016
85 67% The Babadook (2014) - Rated 27 Jul 2016
85 67% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 27 Jul 2016