cbh939

cbh939
Movie Buff - 287 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2021
Location: Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 20% Doctor Zhivago (1965) - Rated 23 Jun 2023
85 75% John Wick: Chapter 4 (2023) - Rated 23 Jun 2023
83 65% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 23 Jun 2023
85 75% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 23 Jun 2023
78 41% Jojo Rabbit (2019) - Rated 23 Jun 2023
90 89% The Lego Movie (2014) - Rated 23 Jun 2023
88 84% The Graduate (1967) - Rated 23 Jun 2023
82 60% Children of Men (2006) - Rated 23 Jun 2023
82 60% North by Northwest (1959) - Rated 23 Jun 2023
80 51% The Sacrifice (1986) - Rated 22 Jun 2023