cbk123de

cbk123de
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 87% The Godfather (1972) - Rated 26 Sep 2017
95 90% The Green Mile (1999) - Rated 27 Aug 2017
90 63% City Slickers (1991) - Rated 27 Aug 2017
98 96% Unknown (2011) - Rated 27 Aug 2017
96 92% Memphis Belle (1990) - Rated 27 Aug 2017
90 63% The English Patient (1996) - Rated 27 Aug 2017
90 63% Platoon (1986) - Rated 27 Aug 2017
90 63% No Country for Old Men (2007) - Rated 27 Aug 2017
90 63% American Beauty (1999) - Rated 27 Aug 2017
40 3% Super Size Me (2004) - Rated 27 Aug 2017