cblair15

cblair15
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 19% Touch of Evil (1958) - Rated 03 Apr 2018
80 34% The Fighter (2010) - Rated 22 Apr 2015
20 3% The Hangover Part II (2011) - Rated 22 Apr 2015
90 57% Horrible Bosses (2011) - Rated 22 Apr 2015
99 92% Warrior (2011) - Rated 22 Apr 2015
90 57% Frost/Nixon (2008) - Rated 22 Apr 2015
50 9% Seven Pounds (2008) - Rated 22 Apr 2015
10 1% The Ring Two (2005) - Rated 22 Apr 2015
80 34% Mr. Deeds (2002) - Rated 22 Apr 2015
90 57% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 22 Apr 2015