cbruegge

cbruegge
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 40% Argo (2012) - Rated 06 Jul 2016
95 86% Captain Phillips (2013) - Rated 06 Jul 2016
85 31% Robot and Frank (2012) - Rated 06 Jul 2016
80 22% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 06 Jul 2016
95 86% McFarland, USA (2015) - Rated 06 Jul 2016
93 63% The Help (2011) - Rated 06 Jul 2016
93 63% Bridge of Spies (2015) - Rated 06 Jul 2016
15 13% The Dark Knight (2008) - Rated 06 Jul 2016
10 4% Deadpool (2016) - Rated 06 Jul 2016
90 50% Joy (2015) - Rated 06 Jul 2016