cbuzz

cbuzz
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 12 Nov 2016
100 86% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 12 Nov 2016
95 63% Django Unchained (2012) - Rated 12 Nov 2016
100 86% The Lives of Others (2006) - Rated 12 Nov 2016
42 16% The Immigrant (2014) - Rated 12 Nov 2016
100 86% Black Swan (2010) - Rated 12 Nov 2016
95 63% The Crimson Rivers (2000) - Rated 12 Nov 2016
100 86% Eastern Promises (2007) - Rated 12 Nov 2016
95 63% The Dark Knight (2008) - Rated 12 Nov 2016
100 86% Batman Begins (2005) - Rated 12 Nov 2016