We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
cbwonkto

Cinema Addict - 1207 Film Ratings

Member Since: Oct 23, 2020

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out cbwonkto's...
80 79% The Hunt for Red October (1990) - Oct 23, 2020
60 37% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Oct 23, 2020
80 79% Goodfellas (1990) - Oct 23, 2020
60 37% Dick Tracy (1990) - Oct 23, 2020
90 92% The Wolf of Wall Street (2013) - Oct 23, 2020
50 21% Hanna (2011) - Oct 23, 2020
80 79% Darkman (1990) - Oct 23, 2020
70 57% Sherlock Holmes (2009) - Oct 23, 2020
70 57% Surrogates (2009) - Oct 23, 2020
100 98% Hunger (2008) - Oct 23, 2020