ccbwc771

ccbwc771
Film Freak - 637 Film Ratings
Member Since: 19 May 2014
Location: Evanston, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 72% Mulholland Drive (1999) - Rated 07 Apr 2015
34 16% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 03 Apr 2015
71 69% Moon (2009) - Rated 30 Mar 2015
78 81% Nightcrawler (2014) - Rated 30 Mar 2015
55 48% The Guard (2011) - Rated 22 Mar 2015
79 82% Incendies (2010) - Rated 21 Mar 2015
88 94% Temple Grandin (2010) - Rated 17 Mar 2015
72 71% The Thin Blue Line (1988) - Rated 12 Mar 2015
36 19% Bicycle Thieves (1948) - Rated 09 Mar 2015
55 48% Hot Fuzz (2007) - Rated 08 Mar 2015