Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ccc000

Flick Fan - 36 Film Ratings

Member Since: May 26, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
95 76% You've Got Mail (1998) - May 26, 2019
90 43% While You Were Sleeping (1995) - May 26, 2019
90 43% A Walk to Remember (2002) - May 26, 2019
95 76% A Walk in the Clouds (1995) - May 26, 2019
90 43% Titanic (1997) - May 26, 2019
90 43% Sleepless in Seattle (1993) - May 26, 2019
100 93% Sense and Sensibility (1995) - May 26, 2019
90 43% Runaway Bride (1999) - May 26, 2019
95 76% Pride and Prejudice (1995) - May 26, 2019
90 43% The Notebook (2004) - May 26, 2019