We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
ccc000

Flick Fan - 36 Film Ratings

Member Since: May 26, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
95 76% You've Got Mail (1998) - May 26, 2019
90 43% While You Were Sleeping (1995) - May 26, 2019
90 43% A Walk to Remember (2002) - May 26, 2019
95 76% A Walk in the Clouds (1995) - May 26, 2019
90 43% Titanic (1997) - May 26, 2019
90 43% Sleepless in Seattle (1993) - May 26, 2019
100 93% Sense and Sensibility (1995) - May 26, 2019
90 43% Runaway Bride (1999) - May 26, 2019
95 76% Pride and Prejudice (1995) - May 26, 2019
90 43% The Notebook (2004) - May 26, 2019