ccecet

ccecet
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% Schindler's List (1993) - Rated 16 Nov 2014
25 4% Godzilla (2014) - Rated 09 Nov 2014
63 21% The Giver (2014) - Rated 05 Nov 2014
95 77% Goodfellas (1990) - Rated 01 Nov 2014
80 46% Gone Girl (2014) - Rated 01 Nov 2014
95 77% The King's Speech (2010) - Rated 26 Oct 2014
95 77% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 26 Oct 2014
85 53% Django Unchained (2012) - Rated 24 Oct 2014
20 2% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 19 Oct 2014
10 0% 3 Idiots (2009) - Rated 13 Oct 2014