Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ccelebi7091

Movie Buff - 263 Film Ratings

Member Since: Mar 17, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ccelebi7091's...
100 99% Call Me by Your Name (2017) - Jun 24, 2020
84 56% Cloud Atlas (2012) - Apr 23, 2020
80 35% Casablanca (1942) - Apr 22, 2020
99 97% True Detective (2014) - Apr 22, 2020
86 67% The Shawshank Redemption (1994) - Apr 22, 2020
78 24% The Babadook (2014) - Apr 22, 2020
82 47% Fracture (2007) - Apr 22, 2020
85 61% Dallas Buyers Club (2013) - Apr 18, 2020
86 67% The Past (2013) - Apr 17, 2020
88 74% Mientras Duermes (2011) - Apr 17, 2020