ccradio

ccradio
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 73% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 88% American Graffiti (1973) - Rated 14 Aug 2007
20 2% The Cat in the Hat (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 73% Jaws (1975) - Rated 14 Aug 2007
85 88% The Thin Man (1934) - Rated 14 Aug 2007
80 73% What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Rated 14 Aug 2007
70 37% Patton (1970) - Rated 14 Aug 2007
50 11% Flash Gordon (1980) - Rated 14 Aug 2007
30 5% Godzilla (1998) - Rated 14 Aug 2007
70 37% Insomnia (2002) - Rated 14 Aug 2007