ccs

ccs
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Fargo (1996) - Rated 01 Jul 2013
90 91% The Lives of Others (2006) - Rated 01 Jul 2013
85 81% Collateral (2004) - Rated 23 Apr 2012
70 30% Finding Nemo (2003) - Rated 23 Apr 2012
90 91% Shutter Island (2010) - Rated 23 Apr 2012
80 63% Anaconda (1997) - Rated 23 Apr 2012
80 63% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 23 Apr 2012
80 63% Thirteen Ghosts (2001) - Rated 23 Apr 2012
70 30% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 23 Apr 2012
70 30% The Blair Witch Project (1999) - Rated 23 Apr 2012