Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cdawg

Flick Fan - 36 Film Ratings

Member Since: Oct 20, 2018

Location: USA

Bio: medical professional, introvert, pothead, runner
more Recent Ratings
100 94% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Oct 20, 2018
5% Mad Max: Fury Road (2015) - Oct 20, 2018
86 43% The Road (2009) - Oct 20, 2018
60 19% Skyfall (2012) - Oct 20, 2018
30 12% The Ring (2002) - Oct 20, 2018
5% Saw (2004) - Oct 20, 2018
80 31% Ocean's Eleven (2001) - Oct 20, 2018
98 81% Donnie Darko (2001) - Oct 20, 2018
100 94% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 20, 2018
60 19% Ghost (1990) - Oct 20, 2018