cdbavg400

cdbavg400
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 25% Twin Peaks (2017) - Rated 30 Aug 2021
90 60% The Lighthouse (2019) - Rated 30 Aug 2021
90 60% Embrace of the Serpent (2015) - Rated 30 Aug 2021
80 35% Green Room (2016) - Rated 30 Aug 2021
100 90% The Godfather (1972) - Rated 30 Aug 2021
20 15% Lady in the Water (2006) - Rated 30 Aug 2021
10 5% The Happening (2008) - Rated 30 Aug 2021
100 90% Ai no mukidashi (2008) - Rated 30 Aug 2021
90 60% Scream (1996) - Rated 30 Aug 2021
90 60% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 30 Aug 2021