cddodd2

cddodd2
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 20 Mar 2015
87 68% The Act of Killing (2012) - Rated 20 Mar 2015
90 81% There Will Be Blood (2007) - Rated 20 Mar 2015
85 50% Django Unchained (2012) - Rated 20 Mar 2015
90 81% The Lives of Others (2006) - Rated 20 Mar 2015
80 22% Der Baader Meinhof Komplex (2008) - Rated 20 Mar 2015
80 22% The Edukators (2004) - Rated 20 Mar 2015
92 95% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 20 Mar 2015
75 4% When We Leave (2010) - Rated 20 Mar 2015
80 22% Auf der anderen Seite (2007) - Rated 20 Mar 2015